łóżko metalowe wzór 1

Previous Image
Next Image

 


Zobacz w sklepie


Geometryczna w formie metalowa rama łóżka wzór 1 to najlepszy wariant do urządzenia sypialni w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

W całości wykonane z mocnych metalowych profili, z głębokim wsadem na materac oraz niskim wezgłowiem, to łóżko metalowe świetnie pasuje do małych pomieszczeń, sypialni na poddaszu czy w miejscu pod oknem. Łóżko metalowe wzór 1 dostępne jest we wszystkich rozmiarach od łóżka pojedynczego po wygodne sypialniane łoże małżeńskie.

Trwałość, jakość, wyobraźnia to domena wiodącego, polskiego producenta łóżek metalowych Lak System. Dołącz do grona setek zadowolonych Klientów wybierając produkt stabilny, wykonany ręcznie z najwyższą starannością o każdy detal. Malowane proszkowo na wybrany wariant z bogatej palety kolorów, to łóżko metalowe będzie spełniać soją rolę przez lata! Sprawdź.

Łóżko wykonane z profili 40×20 mm oraz 100×20 mm. Łóżko oparte na mocnych kątownikach 30×30 mm i grubości stali prawie pół centymetra. Zastosowany wspornik z piątą nogą w rozmiarze na szerokość od 120 cm wzwyż.

Wymiary całkowite (skrajne):

  • Wysokość wezgłowia: 56 cm
  • Wysokość przynóża: 36  cm.
  • Wysokość od podłogi do ramy (prześwit) – 26 cm
  • Szerokość konstrukcji + 3.5 cm do szerokości pod materac,
  • Długość konstrukcji + 7 cm do długości pod materac.
  • Z uwagi na spawanie ręczne należy przyjąć tolerancję do 1 cm.

Łóżko w komplecie z drewnianym stelażem pod materac. Uwaga: W łóżkach o szerokości od 140 cm wzwyż stosowane są dwa stelaże (wysyłane w komplecie) oparte na dodatkowych kątownikach  biegnących wzdłuż łóżka w jego środkowej części.

Do łóżka polecamy materac w naszym Sklepie w dziale materace. Wysyłka gratis.

Wybierz kolor łóżka 
Zobacz bogatą paletę kolorów i struktur. Jeśli łóżko posiada kilka opcji kolorystycznych, skomponuj je według uznania. Wszystkie łóżka malujemy proszkowo we własnej lakierni. 

Bezpieczna przesyłka i montaż
Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia paczki w drodze do Klienta, opracowaliśmy system pakowania, który pozwala praktycznie wyeliminować typowe uszkodzenia mechaniczne w transporcie. Każde nasze łóżko to trwała i ciężka konstrukcja, dlatego pakowane jest w dwie paczki, co pozwala nawet jednej osobie poradzić sobie z pakunkiem.
Zobacz jak zapakujemy Twoje łóżko oraz jak w prosty sposób je złożyć

Ważne:

  • Czas realizacji zamówienia: do 14 dni roboczych
  • Bez dodatkowych kosztów za przesyłkę
  • O wysyłce informujemy SMS-em w dniu nadania przesyłki
  • Dostawę zapewnia firma kurierska, możliwy transport producenta.

Zapraszam!

Krystian Skrzypek,
kierownik sprzedaży w Lak System

tel. (Play) 730-777-125

Społeczność

laksystem na Facebooku laksystem w Google +