BEZPIECZNA PRZESYŁKA I MONTAŻ

Każdy, kto kupuje przez Internet wie jak ważne jest zabezpieczenie towaru na czas transportu. Wiemy też i my.

Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia paczki w drodze do Klienta, przesyłki wielkogabarytowe, jak np. meble, w tym łóżka malowane proszkowo wymagają specjalnego traktowania i szczególnej ochrony. W naszym Sklepie przykładamy dużą wagę do stosowanych zabezpieczeń paczek, dzięki czemu Klienci mogą być pewni, że produkt dotrze do nich w stanie nienaruszonym.

Opracowaliśmy system pakowania, który pozwala praktycznie wyeliminować typowe uszkodzenia mechaniczne w transporcie. W zależności od gabarytów (wymiarów oraz wagi poszczególnych elementów), łóżka Lak System pakowane są do transportu w dwie, trzy lub cztery paczki. Pozwala to nawet jednej osobie poradzić sobie z przemieszczeniem pakunku.

BEZPIECZNA PRZESYŁKA DO CZWARTEJ POTĘGI!

Każdy element metalowej ramy łóżka owinięty jest transparentną folią stretch, a następnie podwójnie folią bąbelkową. Dodatkowo owijane są detale łóżka – mocowania, kule, wystające elementy ozdobne. Tak przygotowane części paczek zabezpieczane są tekturą falistą lub wkładane do mocnego kartonu.

Uzupełnienie ochrony stanowią taśmy i naklejki bezpieczeństwa.

Taki sposób pakowania daje gwarancję, że w trakcie transportu nasze łóżka nie ulegną uszkodzeniu i w stanie nienaruszonym zostaną doręczone Klientowi.

Tak zapakujemy Twoje łóżko

sposób pakowania łóżka metalowego Lak System

Więcej na ten temat przeczytasz w bazie wiedzy naszego Sklepu z łóżkami

A co z montażem?

Montaż jest tak prosty, że nie potrzeba do tego pomocy – jedna osoba może wykonać to zadanie bez użycia siły i specjalistycznych narzędzi. Kilka wytrzymałych śrub (w komplecie), parę minut pracy i można odpocząć w nowym, wygodnym łóżku od Lak System!

Montaż łóżka jest bardzo prosty i polega na zespoleniu otworów oparć z otworami ramy podłużnej oraz skręceniu dostarczonymi w komplecie śrubami.

W łóżkach z tylną ścianką tworzącą sofę dodatkowo należy umieścić bolce ścianki w otworach boków sofy. Na metalowej konstrukcji łóżka rozkłada się wtedy drewniany stelaż, a na niego materac. Montaż trwa zaledwie kilka minut.

Zastosowanie odpowiednio mocnych i wytrzymałych materiałów oraz połączenie elementów łóżka śrubami daje gwarancję, że będzie ono stabilne, a każdorazowe zdemontowanie nie spowoduje, że łączenia zostaną poluzowane i łóżko zacznie skrzypieć bądź piszczeć.

Sami Klienci także dostrzegają i doceniają jakość pakowania oraz prosty sposób montażu naszych produktów. Oto niektóre komentarze przesłane przez użytkowników sklepu Lak System Łóżka Metalowe.

Łóżko śliczne, solidnie wykonane. Kolor wybraliśmy niebieski- jest naprawdę ładny. Wszystko idealnie pasuje, łatwo się składa. Najtrudniej jest..rozpakować;) Dzięki temu nic nie jest uszkodzone w transporcie. To już drugie łóżko zamówione w tej firmie. Polecam i już zbieram na następne.” -Agnieszka Niziołek-

„Przesyłka solidnie zapakowana każdy element osobno, nie ma możliwości żeby coś się uszkodziło podczas transportu.” -Radosław-

„Jestem bardzo zadowolona z tej sofy, w moim salonie wygląda super, a odpoczywa się na niej jeszcze lepiej. Przesyłka profesjonalnie zapakowana, bardzo dobre wykonanie sofy, konkretny stelaż i łatwy montaż.” -Ewa-

„Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Bardzo dobrze zapakowane.” -Wioletta-

„Łóżko było szczelnie zapakowane.” -Elisabeth-

„Obsługa w sklepie bardzo miła, dostawa zgodnie z umową, solidnie zapakowane.”
-Anna-

„Przesyłka zapakowana doskonale, nic się nie uszkodziło.” -Joanna-

„Łóżko bajeczne! Starannie wykonane, doskonale zabezpieczone na czas wysyłki!”
-olina-le-

„MEGA POZYTYW !!! dla LakSystem. Bardzo udana transakcja .Pełny profesjonalizm. Wszystko zgodne z opisem. Łóżko wykonane perfekcyjnie. Jeszcze nigdy nie rozpakowywałem tak długo przesyłki (zabezpieczona PANCERNIE :) Pełny profesjonalizm.” -krystian3769-

„Doskonały kontakt ze sprzedającym , towar zgodny z opisem , przesyłka zapakowana i zabezpieczona IDEALNIE .” -anuus-

„Dziękuję za udaną transakcję. Łóżko jest super takie jak na zdjęciach. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Towar zapakowany BARDZO SOLIDNIE. Polecam w 100%”
-szawelko

Dodatkowych informacji na temat bezpiecznej wysyłki uzyskasz pod nr tel. 692 232 414