Łóżko metalowe sofa wzór 31

Previous Image
Next Image

 


zobacz w sklepie 


Łóżko metalowe – sofa wzór 31 to praktyczny i ustawny mebel, który może być wyjątkowym uzupełnieniem każdego salonu lub sypialni. Jako pojedyncze łóżko zajmuje niewiele więcej miejsca od materaca dlatego bez obaw wpasuje się nawet w niewielką przestrzeń mieszkania w bloku lub kamienicy. Z sofą Lak System wzór 31 każde wnętrze nabierze przytulnego i niepowtarzalnego klimatu.

Poza salonem i sypialnią to łóżko metalowe może być również bardzo praktycznym meblem w ogrodzie, na tarasie lub balkonie.

Łóżko do sypialni salonu wzór 31 powstaje z bardzo wytrzymałej, wysokogatunkowej polskiej stali. Nogi i wypełnienie wykonano z okrągłych profili 27,  21 i 17-milimetrowych ze ścianką grubości 2 milimetry.

Dodatkowo w łóżku w rozmiarze 120 x 200 cm zastosowano wspornik i piątą stopkę podtrzymującą materac (na potrzeby prezentacji produkt widoczny na zdjęciach jest bez wspornika).

Wymiary zewnętrzne (całkowite):

  • Wysokość oparcia ok. 89 cm
  • Wysokość boków przynóża ok. 77 cm
  • Wysokość od podłogi do materaca ok. 21 cm
  • Szerokość konstrukcji ok. + 6 cm do szerokości pod materac,
  • Długość konstrukcji ok. + 8 cm do długości pod materac
  • Z uwagi na spawanie ręczne należy przyjąć tolerancję do 1 cm.

Łóżko w komplecie ze stelażem pod materac. Materac mogą Państwo zakupić w naszym sklepie w dziale materace. Wysyłka materaca gratis.

Wybierz kolor łóżka 
Zobacz bogatą paletę kolorów i struktur. Jeśli łóżko posiada kilka opcji kolorystycznych, skomponuj je według uznania. Wszystkie łóżka malujemy proszkowo we własnej lakierni. 

Montaż łóżka 
jest bardzo prosty i polega na zespoleniu otworów wezgłowia i przynóża z otworami kątowników oraz skręceniu dostarczonymi w komplecie śrubami.  W łóżkach z tylną ścianką tworzącą sofę dodatkowo należy umieścić bolce ścianki w otworach wezgłowia i przynóża. Na metalowej konstrukcji łóżka rozkłada się wtedy drewniany stelaż, a na niego materac. Montaż trwa zaledwie kilka minut.
Zobacz schemat.

Zastosowanie odpowiednio mocnych i wytrzymałych materiałów oraz połączenie elementów łóżka śrubami daje gwarancję, że będzie ono stabilne, a każdorazowe zdemontowanie nie spowoduje, że łączenia zostaną poluzowane i łóżko zacznie skrzypieć bądź piszczeć.

Bezpieczna przesyłka
Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia paczki w drodze do Klienta, opracowaliśmy system pakowania, który pozwala praktycznie wyeliminować typowe uszkodzenia mechaniczne w transporcie. Każde nasze łóżko to trwała i ciężka konstrukcja, dlatego pakowane jest w dwie paczki, co pozwala nawet jednej osobie poradzić sobie z pakunkiem.
Zobacz jak zapakujemy Twoje łóżko.

Ważne:

  • Czas realizacji zamówienia: do 14 dni kalendarzowych
  • Wysyłka gratis po dokonaniu płatności. Wysyłka ‚za pobraniem’ kosztuje 30 zł i dotyczy całego asortymentu Sklepu.
  • O wysyłce informujemy SMS-em w dniu nadania przesyłki (na dzień przed dostarczeniem). Dostawę zapewnia DHL

Zapraszam!

Krystian Skrzypek,
kierownik sprzedaży w Lak System

tel. (Play) 730-777-125

Społeczność

laksystem na Facebooku  http://laksystem.blogspot.com/  laksystem w Google +