Łóżko metalowe sofa wzór 18

Previous Image
Next Image

 


zobacz w sklepie 


Klasyczna sofa ze smukłą, opływową linią oparcia to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem. Mebel ten z powodzeniem może pełnić rolę szykownej kanapy za dnia oraz wygodnego łóżka w nocy. Świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni, jako łóżko kute do pokoju dziecięcego, jak również na tarasie czy w ogrodzie z dmuchanymi materacami.

Łóżko wykonane jest z wysokogatunkowej polskiej stali. Metalowa rama składa się z czterech elementów skręcanych śrubami, co sprawia, że konstrukcja łóżka jest bardzo solidna i wytrzymała. Nogi wezgłowia i przynóża wykonane są z okrągłego profilu o średnicy 27 mm, zaś poprzeczki i oparcie z profilu o średnicy 21 mm. Wypełnienie stanowi profil o średnicy 17 mm. Ramę łóżka stanowią dwa kątowniki 40×40 mm.

Wymiary całkowite (skrajne):
Wysokość: oparcie w najwyższym punkcie ok. 90 cm
Wysokość od podłogi do materaca ok. 21 cm

Szerokość konstrukcji ok. + 3 cm do wymiaru pod materac, długość konstrukcji ok. +5 cm do wymiaru pod materac. Z uwagi na ręczne wykonanie należy przyjąć tolerancję do 1 cm.

Łóżko w komplecie z drewnianym stelażem pod materac. Uwaga: W łóżkach o szerokości od 140 cm wzwyż stosowane są dwa stelaże (wysyłane w komplecie) oparte na dodatkowych kątownikach  biegnących wzdłuż łóżka w jego środkowej części.

Do łóżka polecamy materac w naszym Sklepie w dziale materace. Wysyłka gratis.

Wybierz kolor łóżka 
Zobacz bogatą paletę kolorów i struktur. Jeśli łóżko posiada kilka opcji kolorystycznych, skomponuj je według uznania. Wszystkie łóżka malujemy proszkowo we własnej lakierni. 

Bezpieczna przesyłka i montaż
Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia paczki w drodze do Klienta, opracowaliśmy system pakowania, który pozwala praktycznie wyeliminować typowe uszkodzenia mechaniczne w transporcie. Każde nasze łóżko to trwała i ciężka konstrukcja, dlatego pakowane jest w dwie paczki, co pozwala nawet jednej osobie poradzić sobie z pakunkiem.
Zobacz jak zapakujemy Twoje łóżko oraz jak w prosty sposób je złożyć

Ważne:

  • Czas realizacji zamówienia: do 14 dni roboczych
  • Bez dodatkowych kosztów za przesyłkę
  • O wysyłce informujemy SMS-em w dniu nadania przesyłki
  • Dostawę zapewnia firma kurierska, możliwy transport producenta.

Zapraszam!

Krystian Skrzypek,
kierownik sprzedaży w Lak System

tel. (Play) 730-777-125

Społeczność

laksystem na Facebooku laksystem w Google +