Łóżko metalowe do sypialni wzór 29

Previous Image
Next Image

 


zobacz w sklepie 


To metalowe łóżko do sypialni wzór 29 z pewnością sprawi, że codzienność stanie się przyjemnością.

Jego proste kształty zostały ożywione wyrazistymi, ręcznie giętymi prętami w kształcie litery „S” tworząc pełen wdzięku motyw wezgłowia i przynóża. Doskonałe proporcje tego łóżka składają się na jego niepowtarzalny fason, którego wyjątkowość podkreślają kule w kolorze złota lub chromu.

Dostępne rozmiary łóżka metalowego i aktualne ceny. Kliknij na wybrany rozmiar, aby przejść do sklepu producenta lub zamów przez formularz na dole strony.

Metalowe Łóżko do sypialni wzór 29 wykonane jest z wysokogatunkowej polskiej stali. Metalowa rama składa się z czterech elementów skręcanych śrubami, co sprawia, że konstrukcja łóżka jest bardzo solidna i wytrzymała. Dodatkowo w łóżku zastosowano wspornik i piątą stopkę podtrzymującą materac.

Nogi łóżka wykonane są z okrągłego profilu o średnicy 27 mm i grubości ścianki 2 mm, rama wezgłowia i przynóża (poziome i pionowe rurki) z okrągłego profilu o średnicy 21 i 17 mm o grubości ścianki 2 mm. Motywem ozdobnym są pełne pręty okrągłe o średnicy 12 mm wygięte w kształt litery „S”. Ramę pod materac tworzą kątowniki 40×40 o grubości 4 mm. Kule wieńczące konstrukcję łóżka mają średnicę 50 mm.

Wymiary zewnętrzne (całkowite):

  • Wysokość wezgłowia ok.100 cm
  • Wysokość przynóża ok. 70 cm
  • Wysokość od podłogi do materaca ok. 22 cm
  • Szerokość konstrukcji ok. + 6  cm do szerokości pod materac,
  • Długość konstrukcji ok. + 9 cm do długości pod materac
  • Z uwagi na spawanie ręczne należy przyjąć tolerancję do 1 cm.

Do każdego łóżka dodajemy drewniany stelaż gratis. Uwaga: W łóżkach o szerokości od 140 cm wzwyż stosowane są dwa stelaże (wysyłane w komplecie) oparte na dodatkowych kątownikach  biegnących wzdłuż łóżka w jego środkowej części.

Do łóżka polecamy materac w naszym Sklepie w dziale materace. Wysyłka gratis.

Wybierz kolor łóżka 
Zobacz bogatą paletę kolorów i struktur. Jeśli łóżko posiada kilka opcji kolorystycznych, skomponuj je według uznania. Wszystkie łóżka malujemy proszkowo we własnej lakierni. 

Bezpieczna przesyłka i montaż
Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia paczki w drodze do Klienta, opracowaliśmy system pakowania, który pozwala praktycznie wyeliminować typowe uszkodzenia mechaniczne w transporcie. Każde nasze łóżko to trwała i ciężka konstrukcja, dlatego pakowane jest w dwie paczki, co pozwala nawet jednej osobie poradzić sobie z pakunkiem.
Zobacz jak zapakujemy Twoje łóżko oraz jak w prosty sposób je złożyć

Ważne:

  • Czas realizacji zamówienia: do 14 dni roboczych
  • Bez dodatkowych kosztów za przesyłkę
  • O wysyłce informujemy SMS-em w dniu nadania przesyłki
  • Dostawę zapewnia firma kurierska, możliwy transport producenta.

Zapraszam!

Krystian Skrzypek,
kierownik sprzedaży w Lak System

tel. (Play) 730-777-125

Społeczność

laksystem na Facebooku laksystem w Google +