Łóżko młodzieżowe wzór 17

01

Previous Image
Next Image

 


zobacz w sklepie


Proste, solidne, nowoczesne i modne w jednym – to metalowe łóżko młodzieżowe Lak System wzór 17.

Łóżko wykonane z fakturowanych, kwadratowych kształtowników o przekrojach 40×40, 30×30 i 20×20 mm. Grubość ścianki nóg łóżka to aż 2,5 mm. Nogi łóżka zabezpieczone od dołu i góry plastikowymi zaślepkami. Atrakcyjny wygląd podkreślają fakturowane profile stalowe, których brzegi mają młotkowany kształt.

Metalowa rama składa się z czterech elementów skręcanych śrubami,co sprawia, że konstrukcja łóżka jest bardzo solidna i wytrzymała.

Wymiary całkowite (skrajne):
Wysokość wezgłowia ok. 76 cm, przynóża ok. 36 cm
Wysokość od podłogi do ramy (prześwit) ok. 22 cm

Szerokość konstrukcji + 3 cm do szerokości pod materac, długość konstrukcji + 8 cm do długości pod materac. Z uwagi na spawanie ręczne należy przyjąć tolerancję do 1 cm.

Łóżko w komplecie z drewnianym stelażem pod materac. Do łóżka polecamy materac w naszym Sklepie w dziale materace. Wysyłka gratis.

Wybierz kolor łóżka 
Zobacz bogatą paletę kolorów i struktur. Jeśli łóżko posiada kilka opcji kolorystycznych, skomponuj je według uznania. Wszystkie łóżka malujemy proszkowo we własnej lakierni. 

Bezpieczna przesyłka i montaż
Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia paczki w drodze do Klienta, opracowaliśmy system pakowania, który pozwala praktycznie wyeliminować typowe uszkodzenia mechaniczne w transporcie. Każde nasze łóżko to trwała i ciężka konstrukcja, dlatego pakowane jest w dwie paczki, co pozwala nawet jednej osobie poradzić sobie z pakunkiem.
Zobacz jak zapakujemy Twoje łóżko oraz jak w prosty sposób je złożyć

Ważne:

  • Czas realizacji zamówienia: do 14 dni roboczych
  • Bez dodatkowych kosztów za przesyłkę
  • O wysyłce informujemy SMS-em w dniu nadania przesyłki
  • Dostawę zapewnia firma kurierska, możliwy transport producenta.

Zapraszam!

Krystian Skrzypek,
kierownik sprzedaży w Lak System

tel. (Play) 730-777-125

Społeczność

laksystem na Facebooku laksystem w Google +