Łóżko metalowe wzór 26J

Previous Image
Next Image

 


zobacz w sklepie 


Metalowe łóżko Lak System wzór 26J to model z niskim frontem. Łóżko to można idealnie dopasować do potrzeb swoich, jak i potrzeb swoich dzieci.

Jego design jest uniwersalny, dlatego z powodzeniem znajdzie miejsce w sypialni nowoczesnej oraz klasycznej. Delikatnie zaokrąglona linia wezgłowia i przynóża sprawia wrażenie lekkości, a dodatki w postaci przekuwek i kul dodają szyku i harmonii całej konstrukcji łóżka.

Łóżko wykonane jest z wysokogatunkowej polskiej stali. Metalowa rama składa się z czterech elementów skręcanych śrubami, co sprawia, że konstrukcja łóżka jest bardzo solidna i wytrzymała. Dodatkowo w łóżku w rozmiarze od 120×200 cm wzwyż zastosowano wspornik i piątą stopkę podtrzymującą materac (na potrzeby prezentacji produkt widoczny na zdjęciach może być bez wspornika).

Nogi łóżka wykonane są z okrągłego profilu o średnicy 27 mm i grubości 2 mm, rama wezgłowia i przynóża (poziome rurki) z okrągłego profilu o średnicy 21 i 17 mm o grubości 2 mm, wypełnienie stanowią pręty pełne okrągłe o średnicy 12 mm. Ramę pod materac tworzą kątowniki 40×40 o grubości 4 mm. Kule wieńczące konstrukcję wezgłowia mają średnicę 50 mm.

Wymiary zewnętrzne (całkowite):

  • Wysokość wezgłowia ok.100 cm
  • Wysokość przynóża ok. 36 cm
  • Wysokość od podłogi do materaca ok. 22 cm
  • Szerokość konstrukcji ok. + 6  cm do szerokości pod materac, 
  • Długość konstrukcji ok. + 9 cm do długości pod materac
  • Z uwagi na spawanie ręczne należy przyjąć tolerancję do 1 cm.
 

Łóżko w komplecie z drewnianym stelażem pod materac. Uwaga: W łóżkach o szerokości od 140 cm wzwyż stosowane są dwa stelaże (wysyłane w komplecie) oparte na dodatkowych kątownikach  biegnących wzdłuż łóżka w jego środkowej części.

Do łóżka polecamy materac w naszym Sklepie w dziale materace. Wysyłka gratis.

Wybierz kolor łóżka 
Zobacz bogatą paletę kolorów i struktur. Jeśli łóżko posiada kilka opcji kolorystycznych, skomponuj je według uznania. Wszystkie łóżka malujemy proszkowo we własnej lakierni. 

Bezpieczna przesyłka i montaż
Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia paczki w drodze do Klienta, opracowaliśmy system pakowania, który pozwala praktycznie wyeliminować typowe uszkodzenia mechaniczne w transporcie. Każde nasze łóżko to trwała i ciężka konstrukcja, dlatego pakowane jest w dwie paczki, co pozwala nawet jednej osobie poradzić sobie z pakunkiem.
Zobacz jak zapakujemy Twoje łóżko oraz jak w prosty sposób je złożyć

Ważne:

  • Czas realizacji zamówienia: do 14 dni roboczych
  • Bez dodatkowych kosztów za przesyłkę
  • O wysyłce informujemy SMS-em w dniu nadania przesyłki
  • Dostawę zapewnia firma kurierska, możliwy transport producenta.

Zapraszam!

Krystian Skrzypek,
kierownik sprzedaży w Lak System

tel. (Play) 730-777-125

Społeczność

laksystem na Facebooku laksystem w Google +