Łóżko metalowe ze stelażem wzór 33

Previous Image
Next Image

 


zobacz w sklepie 


Łóżko metalowe Lak System wzór 33 łączy w sobie harmonię i geometrię współczesnego trendu w meblarstwie opartego na stylu skandynawskim. Proste linie akcentują minimalistyczny fason łóżka, a szerokie profile ramy nadają mu masywny charakter.
Produkt w 100% polski

Dzięki zastosowanym materiałom łóżko odznacza się dużą wytrzymałością. Jest stabilne i nie skrzypi, a jego montaż ogranicza się do skręcenia pięciu elementów. Dodatkowo łóżko pokryte jest trwałym lakierem z wykorzystaniem ekologicznej metody proszkowej. Taki proces malowania sprawia, że powłoka nie nosi znamion spękań i zgrubień, a przede wszystkim wykazuje się podwyższoną odpornością na zarysowania, jest łatwa w czyszczeniu i obojętna alergicznie.

Łóżko wykonane jest z wysokogatunkowej polskiej stali, a jego podstawę konstrukcyjną tworzą profile 40×20 mm i 100×20 mm. Stabilność konstrukcji, jako podstawowy warunek funkcjonalności mebla zapewniają połączenia śrubowe i zamknięte spawy. Łóżko skręcane jest ośmioma śrubami M8, a dodatkowo wsparciem dla materaca jest wspornik i piąta noga pośrodku łóżka. Takie rozwiązanie eliminuje efekt skrzypienia i chybotania się łóżka.

Wymiary:

  • Wysokość wezgłowia ok.100 cm
  • Wysokość przynóża ok. 50 cm
  • Wysokość od podłogi do ramy (prześwit) ok. 25 cm
  • Szerokość konstrukcji ok. + 6  cm do szerokości pod materac,
  • Długość konstrukcji ok. + 6 cm do długości pod materac
  • Z uwagi na spawanie ręczne należy przyjąć tolerancję do 1 cm.

Do każdego łóżka dodajemy drewniany stelaż gratis. Uwaga: W łóżkach o szerokości od 140 cm wzwyż stosowane są dwa stelaże (wysyłane w komplecie) oparte na dodatkowych kątownikach  biegnących wzdłuż łóżka w jego środkowej części.

Materac mogą Państwo zakupić w naszym sklepie w dziale materace. Wysyłka materaca gratis.

Wybierz kolor łóżka 
Zobacz bogatą paletę kolorów i struktur. Jeśli łóżko posiada kilka opcji kolorystycznych, skomponuj je według uznania. Wszystkie łóżka malujemy proszkowo we własnej lakierni. 

Montaż łóżka 
jest bardzo prosty i polega na zespoleniu otworów wezgłowia i przynóża z otworami kątowników oraz skręceniu dostarczonymi w komplecie śrubami.  W łóżkach z tylną ścianką tworzącą sofę dodatkowo należy umieścić bolce ścianki w otworach wezgłowia i przynóża. Na metalowej konstrukcji łóżka rozkłada się wtedy drewniany stelaż, a na niego materac. Montaż trwa zaledwie kilka minut.
Zobacz schemat.

Zastosowanie odpowiednio mocnych i wytrzymałych materiałów oraz połączenie elementów łóżka śrubami daje gwarancję, że będzie ono stabilne, a każdorazowe zdemontowanie nie spowoduje, że łączenia zostaną poluzowane i łóżko zacznie skrzypieć bądź piszczeć.

Bezpieczna przesyłka
Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia paczki w drodze do Klienta, opracowaliśmy system pakowania, który pozwala praktycznie wyeliminować typowe uszkodzenia mechaniczne w transporcie. Każde nasze łóżko to trwała i ciężka konstrukcja, dlatego pakowane jest w dwie paczki, co pozwala nawet jednej osobie poradzić sobie z pakunkiem.
Zobacz jak zapakujemy Twoje łóżko.

Ważne:

  • Czas realizacji zamówienia: do 14 dni kalendarzowych
  • Wysyłka gratis po dokonaniu płatności. Wysyłka ‚za pobraniem’ kosztuje 30 zł i dotyczy całego asortymentu Sklepu.
  • O wysyłce informujemy SMS-em w dniu nadania przesyłki (na dzień przed dostarczeniem). Dostawę zapewnia DHL

Zapraszam!

Krystian Skrzypek,
kierownik sprzedaży w Lak System

tel. (Play) 730-777-125

Społeczność

laksystem na Facebooku  http://laksystem.blogspot.com/  laksystem w Google +