Metalowe łóżko do sypialni wzór 8

Previous Image
Next Image

 


zobacz w sklepie 


Kute ozdoby w stylu barokowym napełniają wnętrze niezwykłą atmosferą i cieszą oko filigranowymi detalami. Przedstawiamy nowe łóżko sypialniane wzór 8, zaprojektowane przez Lak System – producenta łóżek metalowych.

Prezentowane łóżko nawiązuje stylistyką do barokowych wnętrz. Zastosowany w nim motyw kuty w postaci półkolistych zakończeń oraz przekuwek nadaje niepowtarzalny charakter, który podkreślają szyszki wieńczące nogi łóżka. Unikalny wzór naszego łóżka, jak zawsze, koresponduje ze stabilną konstrukcją ramy pod materac, którą tworzą dwa kątowniki 40×40.

Łóżko wykonane jest z wysokogatunkowej polskiej stali. Metalowa rama składa się z czterech  elementów skręcanych śrubami, co sprawia, że konstrukcja łóżka jest bardzo solidna i wytrzymała. Nogi wezgłowia i przynóża wykonane są z okrągłego profilu o średnicy 27 mm, zaś poprzeczki z profilu o średnicy 21 mm. Motywy dekoracyjne stanowią półkoliste zakończenia oraz przekuwki, wypełnienie pręt pełny kwadratowy 12×12 mm.. Dodatkowo w łóżkach w rozmiarze od 120×200 cm wzwyż zastosowano wspornik i piątą stopkę podtrzymującą materac.

Wymiary (odległości skrajne):

  • Wysokość wezgłowia ok. 85 cm razem z szyszkami
  • Wysokość przynóża ok. 63 cm razem z szyszkami
  • Wysokość od podłogi do ramy (prześwit) ok. 25 cm

Szerokość konstrukcji + 3.5 cm do szerokości pod materac, długość konstrukcji + 7 cm do długości pod materac. Z uwagi na spawanie ręczne należy przyjąć tolerancję do 1 cm.

Łóżko w komplecie z drewnianym stelażem pod materac. Uwaga: W łóżkach o szerokości od 140 cm wzwyż stosowane są dwa stelaże (wysyłane w komplecie) oparte na dodatkowych kątownikach  biegnących wzdłuż łóżka w jego środkowej części.

Do łóżka polecamy materac w naszym Sklepie w dziale materace. Wysyłka gratis.

Wybierz kolor łóżka 
Zobacz bogatą paletę kolorów i struktur. Jeśli łóżko posiada kilka opcji kolorystycznych, skomponuj je według uznania. Wszystkie łóżka malujemy proszkowo we własnej lakierni. 

Bezpieczna przesyłka i montaż
Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia paczki w drodze do Klienta, opracowaliśmy system pakowania, który pozwala praktycznie wyeliminować typowe uszkodzenia mechaniczne w transporcie. Każde nasze łóżko to trwała i ciężka konstrukcja, dlatego pakowane jest w dwie paczki, co pozwala nawet jednej osobie poradzić sobie z pakunkiem.
Zobacz jak zapakujemy Twoje łóżko oraz jak w prosty sposób je złożyć

Ważne:

  • Czas realizacji zamówienia: do 14 dni roboczych
  • Bez dodatkowych kosztów za przesyłkę
  • O wysyłce informujemy SMS-em w dniu nadania przesyłki
  • Dostawę zapewnia firma kurierska, możliwy transport producenta.

Zapraszam!

Krystian Skrzypek,
kierownik sprzedaży w Lak System

tel. (Play) 730-777-125

Społeczność

laksystem na Facebooku laksystem w Google +