Sofa do ogrodu Lak System wzór 13

Previous Image
Next Image

 


zobacz w sklepie


Sofa ogrodowa Lak System wzór 13 wzornictwem nawiązuje do śródziemnomorskiej stylistyki znanej z architektury i sztuki gorącej Hiszpanii.
Malowana dwuetapowo metodą proszkową – podkładem cynkowym i kolorem właściwym jest odporna na warunki zewnętrzne i bez obaw przetrwa wiele sezonów.
Wykonana z wysokogatunkowej, polskiej stali odznacza się niezwykłą trwałością, a zamknięte spawy i połączenia śrubowe gwarantują stabilność konstrukcji. Jej zaletą jest też to, że zdemontowane zajmuje niewiele miejsca, co znacznie ułatwia jej przechowywanie poza sezonem.

Ogrodowa sofa metalowa Lak System to sposób na stworzenie niebanalnej kompozycji przy niewielkim nakładzie pracy.

Grill w ogrodzie, poranna kawa na tarasie, czy rodzinne śniadanie na werandzie – metalowa sofa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się komfort, wygoda i estetyka.

Sofa ogrodowa Lak System w komplecie z mocnym stelażem Premium gratis.

Konstrukcja metalowego łóżka malowana dwuetapowo – podkładem cynkowym oraz kolorem właściwym. Produkt polski, wykonany w warsztacie Lak System w Lubiechowej na Dolnym Śląsku.

Wymiary całkowite (skrajne):
Boki łóżka (przynóże, wezgłowie i oparcie) ok. 77 cm
Wysokość od podłogi do ramy (prześwit pod łóżkiem ok. 20 cm z możliwością podwyższenia do 30 cm.

Szerokość konstrukcji + 5 cm do szerokości pod materac, długość konstrukcji + 7 cm do długości pod materac. Z uwagi na spawanie ręczne należy przyjąć tolerancję do 1 cm.

Materac mogą Państwo zakupić w naszym Sklepie w dziale materace. Wysyłka materaca gratis. Uwaga, dostępne materace kieszeniowe w rozmiarze nietypowym: 80×180, 80×190, 90×180, 90×190 cm.

Wybierz kolor łóżka 
Zobacz bogatą paletę kolorów i struktur. Jeśli łóżko posiada kilka opcji kolorystycznych, skomponuj je według uznania. Wszystkie łóżka malujemy proszkowo we własnej lakierni. 

Montaż łóżka 
jest bardzo prosty i polega na zespoleniu otworów wezgłowia i przynóża z otworami kątowników oraz skręceniu dostarczonymi w komplecie śrubami.  W łóżkach z tylną ścianką tworzącą sofę dodatkowo należy umieścić bolce ścianki w otworach wezgłowia i przynóża. Na metalowej konstrukcji łóżka rozkłada się wtedy drewniany stelaż, a na niego materac. Montaż trwa zaledwie kilka minut.
Zobacz schemat.

Zastosowanie odpowiednio mocnych i wytrzymałych materiałów oraz połączenie elementów łóżka śrubami daje gwarancję, że będzie ono stabilne, a każdorazowe zdemontowanie nie spowoduje, że łączenia zostaną poluzowane i łóżko zacznie skrzypieć bądź piszczeć.

Bezpieczna przesyłka
Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia paczki w drodze do Klienta, opracowaliśmy system pakowania, który pozwala praktycznie wyeliminować typowe uszkodzenia mechaniczne w transporcie. Każde nasze łóżko to trwała i ciężka konstrukcja, dlatego pakowane jest w dwie paczki, co pozwala nawet jednej osobie poradzić sobie z pakunkiem.
Zobacz jak zapakujemy Twoje łóżko.

Ważne:

  • Czas realizacji zamówienia: do 14 dni kalendarzowych
  • Wysyłka gratis po dokonaniu płatności. Wysyłka ‚za pobraniem’ kosztuje 30 zł i dotyczy całego asortymentu Sklepu.
  • O wysyłce informujemy SMS-em w dniu nadania przesyłki (na dzień przed dostarczeniem). Dostawę zapewnia DHL

Zapraszam!

Krystian Skrzypek,
kierownik sprzedaży w Lak System

tel. (Play) 730-777-125

Społeczność

laksystem na Facebooku  http://laksystem.blogspot.com/  laksystem w Google +