Nowe łóżko metalowe z naszego warsztatuMiło nam poinformować, 
że rodzinka Juniorów powiększyła się!

Przedstawiamy nowość - Łóżko Metalowe 6 J w nowoczesnej formie, tym razem wzorowane na kulturze Dalekiego Wschodu. Inspiracja ta to połączenie orientalnego kształtu z ponadczasowym designem. Ten unikalny wzór tradycyjnie wykonany w naszym warsztacie gwarantuje wysoką jakość, estetykę oraz trwałość. 
Dostępne rozmiary łóżka metalowego i aktualne ceny przed rabatem. Kliknij na koszyk, aby przejść do sklepu producenta lub zamów przez formularz na dole strony.

Przedstawiamy Państwu nowość – Łóżko metalowe w nowoczesnej formie, tym razem wzorowane na kulturze Dalekiego Wschodu. Inspiracja ta to połączenie orientalnego kształtu z ponadczasowym designem. Ten unikalny wzór tradycyjnie wykonany w naszym warsztacie gwarantuje wysoką jakość, estetykę oraz trwałość.


Rama łóżka składa się z czterech elementów skręcanych śrubami, co sprawia, że konstrukcja łóżka jest bardzo solidna i wytrzymała. Nogi wezgłowia i przynóża wykonane są z rur o średnicy 27 mm i grubości stali min. 2 mm. Wypełnienie stanowią rury o średnicy 21 mm i 17 mm. Ramę Łóżka stanowią dwa kątowniki 40 x 40 mm o grubości 4 mm.


W rozmiarze 120 x 200 cm, wzdłuż całej długości ramy łóżko posiada wspornik z piątą stopką podtrzymującą materac (na potrzeby prezentacji produkt widoczny na zdjęciach jest bez wspornika).


Do każdego łóżka dodajemy drewniany stelaż gratis!

Wymiary:
Wysokość całkowita – ok. 77 cm (wezgłowie), ok. 35 cm (przynóże).
Wysokość do materaca – ok. 20 cm.


Kolory w cenie łóżka. Kliknij na link, aby zobaczyć kolor i gramaturę:
Kolory za dopłatą 30 zł.

 • biały (ciepły)
 • inny kolor z palety RAL (zapytaj!)

Montaż łóżka jest bardzo prosty i polega na zespoleniu otworów wezgłowia i przynóża z otworami kątowników oraz skręceniu dostarczonymi w komplecie śrubami. Na metalowej konstrukcji łóżka rozkłada się wtedy drewniany stelaż, a na niego materac. Montaż trwa zaledwie kilka minut (zobacz instrukcję).


Zastosowanie odpowiednio mocnych i wytrzymałych materiałów oraz połączenie elementów łóżka śrubami daje gwarancję, że będzie ono stabilne, a każdorazowe zdemontowanie nie spowoduje, że łączenia zostaną poluzowane i łóżko zacznie skrzypieć bądź piszczeć.

Wszystkie łóżka malowane są metodą proszkową.

Produkty malowane proszkowo są odporne na zużycie mechaniczne oraz są łatwe do czyszczenia. Taka metoda pokrywania metali charakteryzuje się znacznie dłuższą żywotnością powłoki malarskiej w przeciwieństwie do lakierów tradycyjnych (ciekłych). Farby proszkowe gwarantują ponadto powłoki gładkie, bez spękań, zacieków, pęcherzyków i zmarszczeń, a w procesie malowania nie wykorzystuje się szkodliwych rozpuszczalników.


Ważne!

   • Po zakupie łóżka prosimy o informację dla sprzedawcy jaki kolor Państwo wybieracie.
   • Okres oczekiwania na łóżko wynosi 12 dni roboczych licząc od dnia zaksięgowania wpłaty na konto (bądź złożenia zamówienia za pobraniem) i uzależniony jest od ilości zamówień.
   • Koszt wysyłki 79 zł jest taki sam na terenie całego kraju bez względu na miejsce dostarczenia łóżka. Koszt wysyłki podlega rabatowi przy większym zamówieniu. Przed zamówieniem powyżej 5 łóżek prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 692-232-414.
   • O wysyłce informujemy w dniu nadania paczki (na dzień przed dostarczeniem). Dostawę zapewnia DHL
Zapraszamy!

Komentarze

Najczęściej czytane na tym Blogu

W roli głównej biel – jak urządzić sypialnię?

Poznaj nowość - nowoczesne łóżko metalowe wzór 41

Planujesz remont w sypialni? Sprawdź, jakie łóżko wybrać!

Łóżko metalowe w pokoju dziecka. Jakie wybrać?

Jakie dodatki mogą zmienić Twoje łóżko metalowe? 5 porad

Wprowadź kolor do swojej sypialni – postaw na łóżko metalowe

Łóżko metalowe wzór 42 – kolejna nowość od Lak System