A gdyby tak nowa sypialnia...


Jak zrobić efektowną i szybką metamorfozę sypialni? Jak małym nakładem pracy odmienić wnętrze w którym śpimy? Już podpowiadamy!

Malowanie ścian, nowe zdjęcia w ramkach, nowe firanki lub zasłony – to tylko dodatki, które można zmieniać często. Bez względu na bibeloty, które bez wątpienia upiększają naszą sypialnię, to łóżko jest zawsze najważniejszym i najbardziej wyeksponowanym meblem, dlatego zmiana jednego z jego elementów albo wymiana całego, będzie najbardziej widoczna. Więc do dzieła!

Sofa metalowa Lak System Wzór 8S


Nowe łóżko. Wymiarami powinno być dostosowane do naszych potrzeb i wielkości pomieszczenia. Dla singli dedykowane rozmiary są następujące: od 80 do 120 cm szerokości, natomiast wygodne łóżko dla dwóch osób zapewnia powierzchnia spania od 140 cm. Im sypialnia jest większa, tym rama łóżka może być bardziej rozbudowana. W takim przypadku możemy wybrać klasyczne łóżko drewniane, tapicerowane lub niezwykle modne ostatnio łóżko metalowe, które dodatkowo zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza pod materacem.

Łóżko metalowe Lak System Wzór 8
Łóżko metalowe Lak System Wzór 26J
Nie bez znaczenia jest design łóżka, kolor, styl... Aby wszystko do siebie pasowało warto obrać jeden kierunek. Obecnie możemy wybierać spośród kilku, kilkunastu motywów przewodnich, które nadadzą charakteru naszej sypialni. Loft, klasyka, minimalizm, styl rustykalny, marynistyczny, industrialny, prowansalski, skandynawski, i wiele innych. Każdy przemyca też nutkę z naszej osobowości. Bo najważniejsze jest abyśmy to my czuli się dobrze, wyśmienicie w naszej sypialni! Super wygodnie i komfortowo w naszym łóżku! 
Sofa metalowa Lak System Wzór 31

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie każdy znajdzie idealne dla siebie łóżko: www.laksystem.pl  


Komentarze

Najczęściej czytane na tym Blogu

W roli głównej biel – jak urządzić sypialnię?

Poznaj nowość - nowoczesne łóżko metalowe wzór 41

Łóżko metalowe w pokoju dziecka. Jakie wybrać?

Planujesz remont w sypialni? Sprawdź, jakie łóżko wybrać!

Jakie dodatki mogą zmienić Twoje łóżko metalowe? 5 porad

Łóżko metalowe wzór 42 – kolejna nowość od Lak System

Wysokość łóżka metalowego – jakie ma znaczenie?