Sypialnia w spokojnych kolorach...

Jak powszechnie wiadomo "jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz", więc urządzamy sobie piękną, kojącą sypialnię.  A tu dominujące znaczenie ma kolor. 

Choć jego wybór jest sprawą indywidualną i nawet jeśli ktoś lubi mocne barwy, zawsze lepiej wykorzystywać je przy doborze dodatków do sypialni: poduch, narzut, zasłon itp. Sypialnię lepiej utrzymać w spokojnych, jasnych kolorach lub bieli - radzą zgodnie architekci wnętrz. I my się tego trendu trzymamy.  Na  www.laksystem.pl wprowadziliśmy nowy kolor do palety naszych barw na który można pomalować łóżko metalowe  - KOLOR BIAŁY 9003 MATOWY. Nie tylko jest to kolor ostatnio najmodniejszy, ale przede wszystkim praktyczny, ponieważ nie pozostawia śladów ani smug.

Biel w macie dostępna na laksystem.pl
W aranżacji sypialni triumf święcą kolory jasne, subtelne, pastelowe. Łóżko pomalowane w takich barwach niewątpliwie nada sypialni niepowtarzalnego, indywidualnego charakteru.

Sofa metalowa Lak System Wzór 10


Wszyscy wiedzą, że zimne kolory sprzyjają spokojnemu snu. W tak przyjemnej, nowoczesnej sypialni z pewnością śpi się jak suseł. 

Łóżko metalowe Lak System Wzór 2JBiałe sypialnie kojarzą się przede wszystkim ze stylem skandynawskim. Okazuje się jednak, że biel w czystej formie sprawdzi się także jako kojąca sypialnia.

Biała sypialnia, łóżko Lak System Wzór 8Po więcej inspiracji na idealną sypialnię zapraszamy na www.laksystem.pl :)

Komentarze

Najczęściej czytane na tym Blogu

W roli głównej biel – jak urządzić sypialnię?

Poznaj nowość - nowoczesne łóżko metalowe wzór 41

Planujesz remont w sypialni? Sprawdź, jakie łóżko wybrać!

Łóżko metalowe w pokoju dziecka. Jakie wybrać?

Jakie dodatki mogą zmienić Twoje łóżko metalowe? 5 porad

Wprowadź kolor do swojej sypialni – postaw na łóżko metalowe

Łóżko metalowe wzór 42 – kolejna nowość od Lak System