Co wspólnego ma dynia, Halloween i łóżko metalowe?

Strachy nie straszne, upiory, które już dawno przestały być upiorne, duchy przybierające postać zabawnych osobników - oto współczesny obraz Halloween wpisanego w masową pop kulturę. 


31 października światem rządzą dynie... Widać je w oknach, szkołach, przedszkolach, witrynach sklepowych i restauracjach. 
Co prawda ich udziałem nie będzie sezonowa zupa, jakże smaczna przecież, lecz z powodzeniem wcielą się w demoniczne Halloweenowe lampy. 
Choć zwyczaje związane z obchodzeniem Halloween budzą wiele kontrowersji, to nikogo dzisiaj nie dziwi komercyjny charakter tego święta. Przywykliśmy już do tego, że Halloween rozpoczyna w kalendarzu zakupowy maraton przedświąteczny. Przyznać też trzeba, że całe marketingowe tło i otoczka sprawiają, że czujemy się w tym okresie bardziej radośnie niż refleksyjnie. Tak ochoczo wykorzystywane przez handlowców Halloweenowe symbole mają za cel skłonić nas do jeszcze większych zakupów. I nie ma w tym nic niecnego, skoro konsumenci mogą korzystać z Halloweenowych promocji. 


Kto nie lubi okazyjnych zakupów i rabatów? To niejednokrotnie czas, kiedy ceny rzeczywiście straszliwie spadają. Półki sklepowe i witryny on-line kuszą nieprawdopodobnymi obniżkami, a materialistyczny wizerunek tego święta wyłania się zza pierwotnego charakteru Halloween. Kijem Wisły nie zawróci, dlatego pamiętając o naszych ludowych dziadach bawmy się i róbmy zakupy wtedy, kiedy możemy realnie robić je taniej. 
...a taniej będzie można kupić łóżko Lak System nie wychodząc z domu podczas Halloweenowego kiermaszu, który rozpocznie się 31 października i będzie trwał do 6 listopada. Ceny zadrżą ze strachu na www.laksystem.pl ale nie będzie się czego bać! 

Rabaty sięgną nawet 338 zł. 

Wiele modeli łóżek metalowych zostanie objętych Halloweenową promocją. Realne obniżki z pewnością zachęcą do zakupów!

Szczegóły w naszym Sklepie 
https://www.laksystem.pl/pl/n/184

Zapraszamy!    

Komentarze

Najczęściej czytane na tym Blogu

W roli głównej biel – jak urządzić sypialnię?

Poznaj nowość - nowoczesne łóżko metalowe wzór 41

Planujesz remont w sypialni? Sprawdź, jakie łóżko wybrać!

Łóżko metalowe w pokoju dziecka. Jakie wybrać?

Jakie dodatki mogą zmienić Twoje łóżko metalowe? 5 porad

Wprowadź kolor do swojej sypialni – postaw na łóżko metalowe

Łóżko metalowe wzór 42 – kolejna nowość od Lak System