O nas

Łóżka Metalowe z mocnej stali i prawdziwej pasji

Łóżka produkujemy od dawna. Wiedza, profesjonalne wyposażenie oraz doświadczenie rzemieślnicze łączymy z prawdziwą pasją, chęcią tworzenia najlepszych produktów na rynku oraz dbałością o każdy szczegół. Tworzymy łóżka metalowe do sypialni, salonu – łóżka z rodzimych materiałów, a przy ich projektowaniu pamiętamy o realiach codzienności i dbamy o bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Możemy pochwalić się doskonałym stosunkiem jakości do ceny – nie korzystamy z usług pośredników i dysponujemy własnym warsztatem oraz profesjonalną lakiernią proszkową.
Zakup u nas to pewność szybkiego, rzetelnego załatwienia wszelkich spraw związanych z zamówieniem, gwarancją oraz indywidualnymi życzeniami. Nie pozostawiamy niczego przypadkowi. Piękny design, fachowy montaż, ręczne spawanie i doskonałe wykończenie to szczegóły, które sprawiają, że nasze łóżka oraz sofy mają niepowtarzalny i unikalny charakter.

Wyśniona estetyka - realna wytrzymałość

W sypialni liczy się funkcjonalność oraz wygoda – jednak równie ważny jest wygląd. Dobrze dopasowane meble tworzą atmosferę sprzyjającą relaksowi, odpoczynkowi i miłym chwilom spędzonym we dwoje. Dlatego właśnie uważnie śledzimy aktualne trendy, słuchamy opinii i życzeń Klientów oraz wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom stylistycznym Odbiorców.

Łóżka wykonywane są z wysokogatunkowej stali – materiału, który oprócz wytrzymałości charakteryzuje się niezwykłym potencjałem kreatywnym. W sprawnych rękach stal zyskuje kształty, które zamieniają praktyczny mebel w prawdziwe dzieło sztuki.

Nasi Klienci mogą spać spokojnie!

To dla nich powstające łóżka zawsze wykonujemy fachowo, ręcznie i z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. W naszej pracy nie ma rzeczy mniej ważnych lub rutynowych – w Lak System tworzymy nie tyle łóżka do sypialni, co miejsca, w których można śnić o szczęściu, dobrych rzeczach i lepszej przyszłości.

Łóżka Lak System dla każdego!

W naszej ofercie znajdą Państwo kilkadziesiąt modeli łóżek metalowych i sof naszej produkcji, z przeznaczeniem do salonu, sypialni, również na letni taras. Kolekcja łóżek Lak System to bogate wzornictwo inspirowane stylem zarówno klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz.

Państwa uwadze polecamy łóżka i sofy w stylu barokowym, orientalnym, greckim, a nawet hiszpańskim patio. Drugi biegun kolekcji to minimalizm i związane z nim proste konstrukcje w stylu loft., wykonane z profili kwadratowych.

Zadbaliśmy o przestronne, duże sypialnie, niewielkie pokoje młodzieżowe, pokoje na poddaszach i te, w których wykończenie wymaga instalacji ramy łóżka, kiedy liczy się każdy centymetr. Wykonujemy konstrukcje we wszystkich typowych i nietypowych rozmiarach, o wysokości od 37 cm do 105 cm. Jesteśmy gotowi dokonać na Państwa życzenie drobnych modyfikacji zarówno pod kątem wzornictwa jak i wymiaru.

Serdecznie zapraszamy!